Холмський ліцей з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради

Матеріально-технічне забезпечення

Комунальний заклад «Холмський ліцей з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради Одеської області » розміщений в двох будівлях 1967, 1969  років  побудови,  загальною  площею   3701  м2, приміщення закладу типове, проектна  потужність установи –   960 учнів.

Заклад розташований за адресою: 68443 Одеська область, Арцизький район, село Холмське , вулиця Соборна,55. Школа знаходиться у комунальній власності. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається в  одну зміну. Середня наповнюваність класів по школі складає     14  учнів.

Заклад здійснює свою діяльність  відповідно до Статуту, затвердженого відповідно до рішення сесії  Арцизької районної  ради   №254- VII  від 22.12.2016 р.

Територія закладу становить   1,3 га,  частково  огороджена та утримується в задовільному стані.

Для реалізації  навчально-виховного процесу в школі  наявні:    23  навчальних  кабінетів,  спортивна  зала, актова зала, майстерня їдальня на 120  посадочних місць, спортивний майданчик, на якому знаходиться футбольне поле і баскетбольна площадка. Загальна площа спортивного  майданчика  складає    920 м2, він  частково огорожений.

Навчальний заклад  має  кабінет для педагогічних працівників (методичний кабінет ),   кабінет медичної сестри, кабінет директора, кабінет  заступника  директора з НВР, кімната творчості,  кабінет  педагога-організатора, дві роздягальні для учнів.

Кожен  навчальний  кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в  навчальних кабінетах; шафами у кожному навчальному кабінеті,  класними дошками для навчального кабінету.
    У закладі працює один  кабінет иінформатики. У даному  кабінеті встановлені навчальні комп’ютерні комплекси (8) з ліцензованим програмним забезпеченням.

Члени адміністрації використовують  два   сучасних комп’ютера та  ноутбук.  усього у школі функціонує 21 комп ютер, 6 ноутбуків.

У школі працює  одна точка  доступу до мережі  Інтернет.

Електронна адреса закладу: holmckazoh-67@ukr.net .

Сайт закладу: http://znzxolmsk.klasna.com/

Основними  напрямками  діяльності  комунального закладу «Холмська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області » в процесі інформатизації є: інформаційно-технічне забезпечення школи; підвищення компетентності вчителів і учнів в області сучасних інформаційних технологій; інформатизація навчально-виховного процесу в школі; моніторинг якості освіти;   розширення локальної мережі школи; використання інформаційних технологій в освітній статистичній  звітності.

Навчально-методичне  забезпечення дозволяє в повному  обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює коллектив учителів.

На першому поверсі закладу розміщено:

·         символика України;

·         куточок пожежної безпеки;

·         куточок   цивільного захисту захисту;

·         куточок  дорожнього руху;

·         куточок з національно-патріотичного виховання                                                       профорієнтаційний куточок

На другому поверсі закладу розміщено:

·         інформаційні  стенди  «Зовнішнє незалежне оцінювання», « Державна підсумкова атестація»;

·         інформаційний куточок ( розклад уроків, оголошення)

·         стенди «Конвенції з прав дитини»;

На  четвертому  поверсі  знаходяться:

·         краєзнавічний музей;

На високому рівні оформлені інформаційні стенди в методичному кабінеті.
    У закладі працює бібліотека, яка в своєму складі має  читальну залу, кімнати видачі та зберігання літератури,  є комп'ютер.

Фонд  підручників  нараховує    - 3176  екземплярів.

Фонд художньої  літератури -  14264 екземплярів.

Забезпечення  учнів  підручниками  складає  99  %.

Зазначена  навчально-методична та довідкова  література  використовується за призначенням.

В школі проведено велику  організаторську роботу по естетичному оформленню коридорів, класних кімнат, навчальних та адміністративних кабінетів, їдальні, рекреацій, влучно підібрано кольорову гаму. В закладі чітко простежується єдиний підхід до оформлення всього приміщення школи.